O firme

Prečo Böllhoff?

Pretože u nás je vždy stredobodom záujmu zákazník.


 

Naše odborné kompetencie

Našou silnou stránkou je nájdenie správneho riešenia pre každú aplikciu.

Poskytujeme poradenstvo, vývoj a zásobujeme našich zákazníkov po celom svete širokým programom spojovacích prvkov zameraných na aplikácie a procesy, vrátane príslušnych montážnych riešení.

Böllhoff Parabel

Naše prednosti

 

Inovačna sila

Inovace dneška změní svět zítřka. V zájmu zachování úspěchu spojovací a montážní techniky je pro naši práci nejvyšší prioritou užitek pro zákazníky. Všichni odpovědní pracovníci vědí, že úspěch vyžaduje kontinuální pokrok. Následující video umožňuje náhled do našeho podniku a přináší přehled o spektru našich služeb.

 

Kvalita

Bez kompromisů. Jednáme podle filozofie nulových chyb, neboť pro nás je prioritou spolehlivost a bezpečnost našich výrobků. Nejen proto jsme jednou z prvních firem, které byly úspěšně certifikovány podle IATF 16949 – celosvětového nejvyššího standardu pro automobilový průmysl.

 

Vlastná výroba

Naše spojovací prvky a montážní systémy vyrábíme sami. V Německu, Francii, Itálii, Rakousku, Švýcarsku, Severní a Jižní Americe, Indii a Číně máme vlastní moderní výrobní závody a vysoce kvalifikované zaměstnance pro efektivní výrobu velmi kvalitních výrobků.

 

Logistika

Náš balíček služeb ECOSIT® (ECOnomic Supply In Time) zajišťuje pro naše zákazníky kompletní dodavatelský řetězec – od dispozice až po pás. Vedle zvýšení efektivity, úspory nákladů a zajištění zásobování se naše služby zaměřují na maximální kvalitu a transparentnost.

 

Aplikačno technické poradenstvo

Považujeme se za strategického partnera inovativních průmyslů. Naši zákazníci profitují z aplikačně technického poradenství kompetentních inženýrů. Naše poradenství zahrnuje všechny oblasti spojovací techniky: vývoj, konstrukci, výrobu prototypů a optimalizaci spojovacích prvků a montážních technik.

 

Globálna pôsobnosť

Jsme zastoupeni po celém světě. Naše mezinárodní síť 45 společností na 40 stanovištích s 12 výrobními závody ve 24 zemích potvrzuje naši globální blízkost k zákazníkům. Díky 50 zastoupením na pěti kontinentech jsme perfektním partnerem na všech důležitých trzích.

 

Široký sortiment

Naše produktová paleta spojovací a montážní techniky zahrnuje více než 100 000 výrobků vedených skladem, od šroubů DIN až po individuálně na zakázku vyrobené speciální díly a systémy.

 

Ponuka služieb

Základem našich odborných kompetencí je efektivní nabídka poradenství, vývoje a péče o zákazníky. Naše znalosti a zkušenosti se odrážejí v plošné distribuční síti. Vaše individuální kontaktní osoba ve vaší blízkosti vám poskytne profesionální poradenství. Neztratíte tak drahocenný čas.

 

Riadenie produktov/projektov

Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s projektováním od technických spojovacích prvků až po řešení automatizace pro zpracování.
Naše řízení projektů zahrnuje interdisciplinární koordinaci komplexních aktivit prostřednictvím plánování, řízení a kontroly ve všech fázích projektu.

Viac informácií

Chcete objaviť ešte viac zo sveta spojov?

Tu nájdete informácie o úspešných aplikáciách