Hírek, aktualitások – 11.04.2019

XIV. Böllhoff Tóparti Futóparti

Lezajlott az idei velencei-tavi tókerülő futóesemény, a Tóparti Futóparti. A Böllhoff 2013-ban lett a Futóparti fő támogatója, ettől az évtől pedig főszervezővé is váltunk.

Az eredetileg pár fős, baráti futó-összejövetelből Pók János – aki idén 12-szeres tókerülő lett a Spuri Balaton Szupermaratonon – úgy duzzasztott tömegrendezvényt, hogy közben sikerült a családias jellegét is megőriznie.

Idén a ködösen indult reggelen körülbelül 750 ember állt rajthoz, őket a táv teljesítése után csodálatos befutóéremmel vártuk. Az indulók között voltak Böllhoff Kft. dolgozói is: négy kollégánk teljes Velencei-tó kört futott,  nyolc dolgozónk váltóban teljesítette a csaknem 29 km-es távot. Büszkén jelentjük, hogy mindenki sikeresen teljesítette vállalt és a kitűzött célt.

Nagy sikert arattak a gyerekek részére rendezett események is: a 6-10 éves korosztály 300m-en, a 10-14 évesek 1500m-en bizonyíthatták futótudásukat. A futás után sorversenyekkel igyekeztünk mélyíteni a gyermekek sportszeretetét.

Köszönjük a résztvevőknek, hogy jelenlétükkel hozzájárultak az esemény hangulatához és külön köszönet jár főzőcsapatunknak, a Bogrács Team-nek, akik szenzációs paprikás krumplival várták a célba érkező, illetve a szurkoló kollégákat, családtagokat.

Ahogy mondani szokás: jövőre, Veletek, ugyanitt!