Hírek, aktualitások – 09.05.2018

Tóparti-Futóparti 2018

Ha tavasz, akkor Böllhoff Tóparti-Futóparti…

…legalább is tavaszvárás, mivel idén, a nagy napon masszív esőre ébredtünk a Velencei-tó környékén és igazából idén még nem mutatta meg magát a Nap sokszor.

Viszont biztos, hogy a rendezvény védőszentjei velünk voltak, hiszen a rajtig kitisztult az idő, a 28 kilométeres „pálya” nagy része felszáradt addigra.
A mindenre elszánt futók lelkesedését sem szegték a felhők, a nevezők nagy része rajthoz állt a rész-, vagy teljes táv megtételéhez. Pók Janó szervezésére idén sem volt panasz, senki nem szenvedett hiányt semmiben. Ezúttal 214 településről érkezett nevezés 1071 főtől, ebből 413 volt az először itt futó. Habár nincs időmérés és díjazás, azt lehet tudni, hogy az első befutó 1 óra 50 perc alatt végzett a megpróbáltatásokkal.
Öröm látni, hogy kollégáink közül is egyre többen kapnak kedvet a testmozgáshoz, idén négyen is teljesítették a teljes tókört,többek résztávokon feszegették határaikat. A Böllhoff Kft. szívesen támogatja dolgozói sportolását, van többek között horgász, squash, és tenisz teamünk, így mindenkinek van lehetősége az egészségmegőrzésre a dolgos hétköznapok után.